Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Поделиться

Категорії розділу
Мої файли [10]
Методичні матеріали [2]
Методичні рекомендації, програми
Інші матеріали [11]
Презентації, відео- та аудіоматеріали
Позакласні заходи з англійської мови [1]
ДПА-2015 [3]
Все для вчителя [9]
Розробки уроків, робочі зошити, підручники, аудіододатки до підручників тощо
Календарно-тематичне планування [8]
Фрагменти уроків для навчання різних видів мовленнєвої діяльності [7]
Учитель року 2016 [3]
Містяться матеріали, використані під час проведення конкурсу "Учитель року"
Лексико-граматичні тести [10]
Лексико-граматичні тести по різним класам

Вхід на сайт

Пошук

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 49

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Головна » Файли » Мої файли

    Розробка уроку з англійської мови у 5 класі
    [ Викачати з сервера (19.6 Kb) ] 22.02.2015, 11:16
                        Тема: Активний відпочинок. Розвиток умінь мовлення
    Мета:
    1) навчальна: повторити й активізувати ЛО теми;
                            відпрацювати конструкції to be going to; to be fond of; to be
                            interested in; to be good at;
                            навчати учнів аудіювання;
                            удосконалювати техніку читання;
    2) розвивальна: розвивати комунікативні вміння учнів;
                               розвивати активну пізнавальну діяльність учнів;
    3) виховна: виховувати усвідомлення важливості ведення активного способу
                        життя;
                        виховувати інтерес до вивчення іноземних мов.
    Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні малюнки, картки із
                          завданнями.
    Хід уроку:
    І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
    1. Привітання (слово вчителя)
    Hello, pupils! I’m glad to see you! Who is on duty today? Who is absent?
    2. Повідомлення теми та мети уроку (слово вчителя)
    At the lesson today we’ll speak about your free time and the ways you like and don’t like to spend it.
    3. Уведення в іншомовну атмосферу
    1) Бесіда
    Do you agree with the statement “Tastes differ” Скільки людей, стільки й думок (Учні відповідають)
    2) “Mime game” (Учні беруть картку із словосполученням, що позначає певний вид діяльності та мають показати однокласникам цю дію, не називаючи її)
    Take the card and show the activity to your classmates: to swim, to dance, to play football, to cook, to play the piano, to write a letter.
    ІІ. Основна частина уроку
    1. Відпрацювання конструкцій to be going to; to be fond of; to be interested in; to be good at.
    1) Raise your hands who:
    - is keen on sport/ music/ painting/ cooking;
    - is fond of reading/ playing computer games/ fishing;
    - is interested in football/ dancing;
    - is good at Maths/ English/ Sport/ Literature.
    2) Завдання на картках
    Complete the sentences with on, of, in, at.
    1) I am good ________ English.
    2) Ann is fond ______ sport.
    3) She is keen ______ skiing.
    4) I am interested ______ history.
    5) My mother is fond ______ music.
    6) My sister is good ______ swimming.
    2. Активізація мовленнєвих зразків теми
    1) Фронтальна робота з класом (Учні слухають твердження і визначають до якого малюнка відноситься кожне з них)
    a) The girl is interested in music. She listens to music every day. Her favourite singer is Ani Lorak.
    b) Bob can ski. In winter he skies every day. He is good at skiing.
    c) They like to play basketball. They often play basketball at PE lessons.
    2) Look at the pictures and describe what you can see there
    a) Child swims in the swimming pool/
    - How many children do you see at the picture?
    - What is the boy doing?
    - Is he happy?
    b) Children play football.
    - How many children do you see at the picture?
    - What do the boys do?
    c) People ride a bike.
    - What do they do?
    - What season is it?
    3. Аудіювання
    1) Етап підготовки до сприйняття тексту на слух
    а) Бесіда з учнями
    - Do you know how pupils spend free time in other countries?
    Let’s listen to the text about boy whose name is Peter. He is from England. We will find out how he likes to spend his free time.
    б) Активізація ЛО тексту (Учні читають та перекладають слова з рамки)
     
    ten, play, club, name, active, I
    2) Етап слухання (Учні слухають текст і заповнюють пропуски словами з рамки)
    Listen to the text and complete it with the words from the box
    My _____________ is Peter. I am _______________ years old. I am an _________________ boy. I am fond of sport. I ___________ football, volleyball and tennis. I am keen on swimming. I also visit dance ______________ . ____________ am interested in boxing too.
    3) Етап перевірки розуміння змісту прослуханого
    а) Читання тексту (Учні ланцюжком читають текст)
    б) Заповнення пропусків у таблиці
    Complete the table with the information from the text
     
    Name  
    Age  
    fond of  
    keen on  
    interested in  
    в) Бесіда
    - Is Peter an active person?
    4. Розвиток умінь мовлення
    - What about you? What do you like to do in your free time? Let’s find out.
    Join into 2 groups. Choose the leader. Fill in the table.
     
      Pupil 1 Pupil 2 Pupil 3 Pupil 4
    is going at        
    is keen on        
    is interested in        
    (Лідери повідомляють результати роботи в групах)
    ІІІ. Заключна частина уроку
    1. Підведення підсумків уроку (слово вчителя)
    I think that lesson was useful for you because you learned about each other’s likes and dislikes and now you know each other better.
    2. Оцінювання знань, умінь та навичок учнів
    3. Домашнє завдання: Впр. 1 с.81 (письмово доповнити речення інформацією про те, що учні люблять і не люблять робити)
     
    Категорія: Мої файли | Додав: oksanamykolaivna
    Переглядів: 1612 | Завантажень: 46 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar